Kolejka 1
|
16 Sierpieñ, Czwartek
|
Birkirkara – Balzan Youths
|
|
1:0
|
|
Hibernians – Pieta Hotspurs
|
|
2:1
|
|
Qormi – Senglea Athletic
|
|
1:0
|
|
17 Sierpieñ, Piątek
|
Tarxien Rainbows – Gzira United
|
|
1:4
|
|
Hamrun Spartans – Floriana
|
|
2:0
|
|
Mosta – St. Andrews
|
|
1:3
|
|
Sliema – Valletta
|
|
3:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
23 Sierpieñ, Czwartek
|
Floriana – Sliema
|
|
0:1
|
|
St. Andrews – Tarxien Rainbows
|
|
1:5
|
|
Senglea Athletic – Mosta
|
|
0:2
|
|
24 Sierpieñ, Piątek
|
Pieta Hotspurs – Birkirkara
|
|
1:2
|
|
Gzira United – Hamrun Spartans
|
|
0:0
|
|
Balzan Youths – Qormi
|
|
4:2
|
|
Valletta – Hibernians
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 3
|
13 Wrzesieñ, Czwartek
|
Hibernians – Floriana
|
|
0:2
|
|
14 Wrzesieñ, Piątek
|
Qormi – Pieta Hotspurs
|
|
2:2
|
|
Senglea Athletic – Balzan Youths
|
|
0:5
|
|
15 Wrzesieñ, Sobota
|
Hamrun Spartans – St. Andrews
|
|
1:0
|
|
Mosta – Tarxien Rainbows
|
|
3:1
|
|
Birkirkara – Valletta
|
|
0:3
|
|
Sliema – Gzira United
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
20 Wrzesieñ, Czwartek
|
Pieta Hotspurs – Senglea Athletic
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – Mosta
|
|
3:1
|
|
Valletta – Qormi
|
|
6:0
|
|
21 Wrzesieñ, Piątek
|
Tarxien Rainbows – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
St. Andrews – Sliema
|
|
0:2
|
|
22 Wrzesieñ, Sobota
|
Floriana – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
Gzira United – Hibernians
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 5
|
27 Wrzesieñ, Czwartek
|
Senglea Athletic – Valletta
|
|
1:5
|
|
Qormi – Floriana
|
|
1:3
|
|
Hibernians – St. Andrews
|
|
2:0
|
|
28 Wrzesieñ, Piątek
|
Mosta – Hamrun Spartans
|
|
0:0
|
|
Balzan Youths – Pieta Hotspurs
|
|
1:0
|
|
29 Wrzesieñ, Sobota
|
Birkirkara – Gzira United
|
|
1:2
|
|
Sliema – Tarxien Rainbows
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
4 Pażdziernik, Czwartek
|
Valletta – Balzan Youths
|
|
4:1
|
|
Hamrun Spartans – Sliema
|
|
0:0
|
|
Gzira United – Qormi
|
|
1:0
|
|
5 Pażdziernik, Piątek
|
Pieta Hotspurs – Mosta
|
|
3:1
|
|
St. Andrews – Birkirkara
|
|
2:0
|
|
Tarxien Rainbows – Hibernians
|
|
2:4
|
|
Floriana – Senglea Athletic
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 7
|
18 Pażdziernik, Czwartek
|
Qormi – St. Andrews
|
|
0:2
|
|
Senglea Athletic – Gzira United
|
|
0:1
|
|
19 Pażdziernik, Piątek
|
Pieta Hotspurs – Valletta
|
|
0:4
|
|
Birkirkara – Tarxien Rainbows
|
|
2:0
|
|
20 Pażdziernik, Sobota
|
Hibernians – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
Mosta – Sliema
|
|
1:2
|
|
21 Pażdziernik, Niedziela
|
Balzan Youths – Floriana
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
25 Pażdziernik, Czwartek
|
Hamrun Spartans – Birkirkara
|
|
2:1
|
|
26 Pażdziernik, Piątek
|
Gzira United – Balzan Youths
|
|
3:0
|
|
St. Andrews – Senglea Athletic
|
|
1:2
|
|
Floriana – Pieta Hotspurs
|
|
1:2
|
|
Valletta – Mosta
|
|
5:0
|
|
27 Pażdziernik, Sobota
|
Sliema – Hibernians
|
|
0:1
|
|
Tarxien Rainbows – Qormi
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 9
|
1 Listopad, Czwartek
|
Birkirkara – Sliema
|
|
2:0
|
|
2 Listopad, Piątek
|
Senglea Athletic – Tarxien Rainbows
|
|
1:2
|
|
Pieta Hotspurs – Gzira United
|
|
1:1
|
|
Balzan Youths – St. Andrews
|
|
0:2
|
|
Mosta – Hibernians
|
|
0:4
|
|
3 Listopad, Sobota
|
Valletta – Floriana
|
|
1:0
|
|
Qormi – Hamrun Spartans
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
8 Listopad, Czwartek
|
Gzira United – Valletta
|
|
0:0
|
|
9 Listopad, Piątek
|
St. Andrews – Pieta Hotspurs
|
|
3:3
|
|
Tarxien Rainbows – Balzan Youths
|
|
1:3
|
|
Hamrun Spartans – Senglea Athletic
|
|
1:0
|
|
Sliema – Qormi
|
|
2:0
|
|
10 Listopad, Sobota
|
Floriana – Mosta
|
|
1:0
|
|
Hibernians – Birkirkara
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 11
|
22 Listopad, Czwartek
|
Balzan Youths – Hamrun Spartans
|
|
2:2
|
|
23 Listopad, Piątek
|
Senglea Athletic – Sliema
|
|
0:2
|
|
Mosta – Birkirkara
|
|
0:3
|
|
Floriana – Gzira United
|
|
0:1
|
|
Valletta – St. Andrews
|
|
1:0
|
|
24 Listopad, Sobota
|
Qormi – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Pieta Hotspurs – Tarxien Rainbows
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 12
|
6 Grudzieñ, Czwartek
|
Birkirkara – Qormi
|
|
2:1
|
|
7 Grudzieñ, Piątek
|
St. Andrews – Floriana
|
|
0:0
|
|
Tarxien Rainbows – Valletta
|
|
0:7
|
|
Hamrun Spartans – Pieta Hotspurs
|
|
3:2
|
|
Sliema – Balzan Youths
|
|
1:3
|
|
8 Grudzieñ, Sobota
|
Hibernians – Senglea Athletic
|
|
2:0
|
|
Gzira United – Mosta
|
|
3:3
|
|
|
Kolejka 13
|
13 Grudzieñ, Czwartek
|
Gzira United – St. Andrews
|
|
2:1
|
|
14 Grudzieñ, Piątek
|
Pieta Hotspurs – Sliema
|
|
0:3
|
|
Mosta – Qormi
|
|
2:0
|
|
15 Grudzieñ, Sobota
|
Floriana – Tarxien Rainbows
|
|
4:0
|
|
Senglea Athletic – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
16 Grudzieñ, Niedziela
|
Valletta – Hamrun Spartans
|
|
0:1
|
|
Balzan Youths – Hibernians
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
10 Styczeñ, Czwartek
|
Floriana – Hamrun Spartans
|
|
1:1
|
|
11 Styczeñ, Piątek
|
St. Andrews – Mosta
|
|
1:1
|
|
Gzira United – Tarxien Rainbows
|
|
1:1
|
|
Pieta Hotspurs – Hibernians
|
|
0:2
|
|
Senglea Athletic – Qormi
|
|
4:0
|
|
12 Styczeñ, Sobota
|
Valletta – Sliema
|
|
2:0
|
|
Balzan Youths – Birkirkara
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 15
|
17 Styczeñ, Czwartek
|
Hamrun Spartans – Gzira United
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Pieta Hotspurs
|
|
3:0
|
|
Sliema – Floriana
|
|
1:1
|
|
18 Styczeñ, Piątek
|
Mosta – Senglea Athletic
|
|
0:3
|
|
Tarxien Rainbows – St. Andrews
|
|
2:1
|
|
19 Styczeñ, Sobota
|
Qormi – Balzan Youths
|
|
1:3
|
|
Hibernians – Valletta
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
31 Styczeñ, Czwartek
|
Balzan Youths – Senglea Athletic
|
|
1:2
|
|
1 Luty, Piątek
|
Pieta Hotspurs – Qormi
|
|
0:2
|
|
St. Andrews – Hamrun Spartans
|
|
0:3
|
|
Tarxien Rainbows – Mosta
|
|
0:2
|
|
Floriana – Hibernians
|
|
0:1
|
|
2 Luty, Sobota
|
Valletta – Birkirkara
|
|
2:0
|
|
Gzira United – Sliema
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 17
|
7 Luty, Czwartek
|
Qormi – Valletta
|
|
1:2
|
|
8 Luty, Piątek
|
Senglea Athletic – Pieta Hotspurs
|
|
2:1
|
|
Hamrun Spartans – Tarxien Rainbows
|
|
3:0
|
|
Mosta – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
Sliema – St. Andrews
|
|
1:1
|
|
9 Luty, Sobota
|
Birkirkara – Floriana
|
|
0:0
|
|
Hibernians – Gzira United
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
14 Luty, Czwartek
|
Tarxien Rainbows – Sliema
|
|
1:2
|
|
15 Luty, Piątek
|
St. Andrews – Hibernians
|
|
1:2
|
|
Hamrun Spartans – Mosta
|
|
0:1
|
|
Floriana – Qormi
|
|
0:1
|
|
Valletta – Senglea Athletic
|
|
3:3
|
|
16 Luty, Sobota
|
Pieta Hotspurs – Balzan Youths
|
|
0:3
|
|
Gzira United – Birkirkara
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 19
|
28 Luty, Czwartek
|
Hibernians – Tarxien Rainbows
|
|
5:0
|
|
Balzan Youths – Valletta
|
|
1:2
|
|
Senglea Athletic – Floriana
|
|
0:1
|
|
1 Marzec, Piątek
|
Qormi – Gzira United
|
|
1:4
|
|
Mosta – Pieta Hotspurs
|
|
3:2
|
|
Birkirkara – St. Andrews
|
|
2:0
|
|
Sliema – Hamrun Spartans
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
7 Marzec, Czwartek
|
Hamrun Spartans – Hibernians
|
|
1:1
|
|
8 Marzec, Piątek
|
Gzira United – Senglea Athletic
|
|
3:1
|
|
St. Andrews – Qormi
|
|
0:2
|
|
Tarxien Rainbows – Birkirkara
|
|
0:2
|
|
Sliema – Mosta
|
|
3:1
|
|
9 Marzec, Sobota
|
Valletta – Pieta Hotspurs
|
|
3:0
|
|
Floriana – Balzan Youths
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 21
|
12 Marzec, Wtorek
|
Birkirkara – Hamrun Spartans
|
|
0:1
|
|
Balzan Youths – Gzira United
|
|
0:0
|
|
14 Marzec, Czwartek
|
Hibernians – Sliema
|
|
2:2
|
|
15 Marzec, Piątek
|
Senglea Athletic – St. Andrews
|
|
5:0
|
|
Pieta Hotspurs – Floriana
|
|
0:2
|
|
Qormi – Tarxien Rainbows
|
|
1:2
|
|
Mosta – Valletta
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
28 Marzec, Czwartek
|
Hamrun Spartans – Qormi
|
|
2:1
|
|
29 Marzec, Piątek
|
Gzira United – Pieta Hotspurs
|
|
5:2
|
|
St. Andrews – Balzan Youths
|
|
0:1
|
|
Tarxien Rainbows – Senglea Athletic
|
|
2:2
|
|
Hibernians – Mosta
|
|
1:1
|
|
30 Marzec, Sobota
|
Sliema – Birkirkara
|
|
0:1
|
|
Floriana – Valletta
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 23
|
4 Kwiecieñ, Czwartek
|
Balzan Youths – Tarxien Rainbows
|
|
2:0
|
|
Qormi – Sliema
|
|
2:3
|
|
Birkirkara – Hibernians
|
|
2:3
|
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
Mosta – Floriana
|
|
3:3
|
|
Senglea Athletic – Hamrun Spartans
|
|
2:2
|
|
6 Kwiecieñ, Sobota
|
Pieta Hotspurs – St. Andrews
|
|
3:1
|
|
Valletta – Gzira United
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Sliema – Senglea Athletic
|
|
0:0
|
|
Birkirkara – Mosta
|
|
1:2
|
|
Hibernians – Qormi
|
|
1:3
|
|
Tarxien Rainbows – Pieta Hotspurs
|
|
2:0
|
|
13 Kwiecieñ, Sobota
|
St. Andrews – Valletta
|
|
0:4
|
|
Hamrun Spartans – Balzan Youths
|
|
1:1
|
|
14 Kwiecieñ, Niedziela
|
Gzira United – Floriana
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 25
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
Pieta Hotspurs – Hamrun Spartans
|
|
0:2
|
|
Balzan Youths – Sliema
|
|
2:1
|
|
Mosta – Gzira United
|
|
1:1
|
|
Valletta – Tarxien Rainbows
|
|
1:0
|
|
21 Kwiecieñ, Niedziela
|
Floriana – St. Andrews
|
|
0:1
|
|
Qormi – Birkirkara
|
|
1:0
|
|
Senglea Athletic – Hibernians
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 26
|
25 Kwiecieñ, Czwartek
|
St. Andrews – Gzira United
|
|
1:0
|
|
Tarxien Rainbows – Floriana
|
|
0:3
|
|
Qormi – Mosta
|
|
1:1
|
|
Birkirkara – Senglea Athletic
|
|
2:3
|
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Sliema – Pieta Hotspurs
|
|
2:1
|
|
Hibernians – Balzan Youths
|
|
5:1
|
|
Hamrun Spartans – Valletta
|
|
1:1
|
|
|