тур 1
|
29 липня, п`ятница
|
Медз Легніца – Гурник Зб
|
|
1:0
|
|
30 липня, субота
|
Зніч – Бытовия Бытов
|
|
1:2
|
|
Вісла Пулави – Клучборк
|
|
0:0
|
|
Олімпія Грудзяш – Бельско-Бяла
|
|
0:2
|
|
Катовіце – Вігри
|
|
0:1
|
|
Ольштин – Хробры Глогув
|
|
3:0
|
|
31 липня, неділя
|
Хойнічанка – Заглембе Сосновець
|
|
2:2
|
|
Тыхы – Погонь Седльце
|
|
0:1
|
|
1 серпня, понеділок
|
Сталь Мелец – Сандецья
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 2
|
5 серпня, п`ятница
|
Бытовия Бытов – Бельско-Бяла
|
|
0:2
|
|
Вігри – Зніч
|
|
2:1
|
|
Гурник Зб – Сталь Мелец
|
|
1:1
|
|
6 серпня, субота
|
Хойнічанка – Ольштин
|
|
5:4
|
|
Клучборк – Медз Легніца
|
|
2:2
|
|
Заглембе Сосновець – Погонь Седльце
|
|
1:0
|
|
Олімпія Грудзяш – Вісла Пулави
|
|
0:1
|
|
Сандецья – Тыхы
|
|
1:1
|
|
7 серпня, неділя
|
Хробры Глогув – Катовіце
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
12 серпня, п`ятница
|
Зніч – Хробры Глогув
|
|
0:0
|
|
Медз Легніца – Олімпія Грудзяш
|
|
0:0
|
|
Бельско-Бяла – Вігри
|
|
1:1
|
|
13 серпня, субота
|
Катовіце – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Погонь Седльце – Сандецья
|
|
0:3
|
|
14 серпня, неділя
|
Вісла Пулави – Бытовия Бытов
|
|
2:1
|
|
Тыхы – Гурник Зб
|
|
2:1
|
|
Сталь Мелец – Клучборк
|
|
2:1
|
|
Ольштин – Заглембе Сосновець
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
19 серпня, п`ятница
|
Хойнічанка – Зніч
|
|
1:1
|
|
Бытовия Бытов – Медз Легніца
|
|
1:0
|
|
Вігри – Вісла Пулави
|
|
3:2
|
|
Гурник Зб – Погонь Седльце
|
|
2:0
|
|
20 серпня, субота
|
Клучборк – Тыхы
|
|
1:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Сталь Мелец
|
|
3:1
|
|
Ольштин – Катовіце
|
|
1:1
|
|
Хробры Глогув – Бельско-Бяла
|
|
0:2
|
|
21 серпня, неділя
|
Заглембе Сосновець – Сандецья
|
|
2:0
|
|
|
тур 5
|
23 серпня, вівторок
|
Сталь Мелец – Бытовия Бытов
|
|
2:2
|
|
24 серпня, середа
|
Сандецья – Гурник Зб
|
|
2:0
|
|
Медз Легніца – Вігри
|
|
0:1
|
|
Тыхы – Олімпія Грудзяш
|
|
1:1
|
|
Зніч – Ольштин
|
|
0:3
|
|
Вісла Пулави – Хробры Глогув
|
|
3:4
|
|
Погонь Седльце – Клучборк
|
|
1:1
|
|
Бельско-Бяла – Хойнічанка
|
|
0:1
|
|
Катовіце – Заглембе Сосновець
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
27 серпня, субота
|
Олімпія Грудзяш – Погонь Седльце
|
|
1:0
|
|
Клучборк – Сандецья
|
|
1:2
|
|
Бытовия Бытов – Тыхы
|
|
1:1
|
|
Катовіце – Зніч
|
|
2:0
|
|
Ольштин – Бельско-Бяла
|
|
1:0
|
|
Хойнічанка – Вісла Пулави
|
|
3:3
|
|
Заглембе Сосновець – Гурник Зб
|
|
2:1
|
|
28 серпня, неділя
|
Вігри – Сталь Мелец
|
|
6:0
|
|
Хробры Глогув – Медз Легніца
|
|
1:1
|
|
|
тур 7
|
2 вересня, п`ятница
|
Медз Легніца – Хойнічанка
|
|
2:0
|
|
Бельско-Бяла – Катовіце
|
|
0:2
|
|
3 вересня, субота
|
Сталь Мелец – Хробры Глогув
|
|
1:4
|
|
Зніч – Заглембе Сосновець
|
|
1:4
|
|
Вісла Пулави – Ольштин
|
|
1:1
|
|
Тыхы – Вігри
|
|
2:1
|
|
6 вересня, вівторок
|
Погонь Седльце – Бытовия Бытов
|
|
1:0
|
|
14 вересня, середа
|
Гурник Зб – Клучборк
|
|
4:2
|
|
Сандецья – Олімпія Грудзяш
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 8
|
9 вересня, п`ятница
|
Хойнічанка – Сталь Мелец
|
|
2:0
|
|
Катовіце – Вісла Пулави
|
|
2:1
|
|
10 вересня, субота
|
Ольштин – Медз Легніца
|
|
0:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Гурник Зб
|
|
1:2
|
|
Хробры Глогув – Тыхы
|
|
2:2
|
|
Бытовия Бытов – Сандецья
|
|
2:0
|
|
Зніч – Бельско-Бяла
|
|
0:1
|
|
Заглембе Сосновець – Клучборк
|
|
4:0
|
|
11 вересня, неділя
|
Вігри – Погонь Седльце
|
|
1:4
|
|
|
тур 9
|
16 вересня, п`ятница
|
Бельско-Бяла – Заглембе Сосновець
|
|
4:5
|
|
17 вересня, субота
|
Вісла Пулави – Зніч
|
|
1:2
|
|
Сандецья – Вігри
|
|
2:1
|
|
Сталь Мелец – Ольштин
|
|
0:0
|
|
Гурник Зб – Бытовия Бытов
|
|
0:0
|
|
Медз Легніца – Катовіце
|
|
2:2
|
|
18 вересня, неділя
|
Тыхы – Хойнічанка
|
|
0:2
|
|
Клучборк – Олімпія Грудзяш
|
|
3:2
|
|
Погонь Седльце – Хробры Глогув
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 10
|
23 вересня, п`ятница
|
Хойнічанка – Погонь Седльце
|
|
2:1
|
|
24 вересня, субота
|
Зніч – Медз Легніца
|
|
0:0
|
|
Хробры Глогув – Сандецья
|
|
2:1
|
|
Заглембе Сосновець – Олімпія Грудзяш
|
|
3:5
|
|
Ольштин – Тыхы
|
|
4:0
|
|
Вігри – Гурник Зб
|
|
0:0
|
|
Бельско-Бяла – Вісла Пулави
|
|
0:0
|
|
25 вересня, неділя
|
Катовіце – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
Бытовия Бытов – Клучборк
|
|
2:0
|
|
|
тур 11
|
30 вересня, п`ятница
|
Медз Легніца – Бельско-Бяла
|
|
1:1
|
|
1 жовтня, субота
|
Тыхы – Катовіце
|
|
1:0
|
|
Олімпія Грудзяш – Бытовия Бытов
|
|
2:3
|
|
Сталь Мелец – Зніч
|
|
3:1
|
|
Вісла Пулави – Заглембе Сосновець
|
|
1:1
|
|
Клучборк – Вігри
|
|
0:0
|
|
2 жовтня, неділя
|
Гурник Зб – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
4 жовтня, вівторок
|
Сандецья – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Погонь Седльце – Ольштин
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
7 жовтня, п`ятница
|
Зніч – Тыхы
|
|
2:0
|
|
8 жовтня, субота
|
Хойнічанка – Гурник Зб
|
|
1:1
|
|
Заглембе Сосновець – Бытовия Бытов
|
|
3:3
|
|
Бельско-Бяла – Сталь Мелец
|
|
0:1
|
|
Ольштин – Сандецья
|
|
0:0
|
|
Вісла Пулави – Медз Легніца
|
|
1:5
|
|
Хробры Глогув – Клучборк
|
|
3:0
|
|
9 жовтня, неділя
|
Катовіце – Погонь Седльце
|
|
1:0
|
|
18 жовтня, вівторок
|
Вігри – Олімпія Грудзяш
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
14 жовтня, п`ятница
|
Олімпія Грудзяш – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
15 жовтня, субота
|
Сталь Мелец – Вісла Пулави
|
|
0:1
|
|
Сандецья – Катовіце
|
|
0:1
|
|
Клучборк – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Бытовия Бытов – Вігри
|
|
0:1
|
|
Тыхы – Бельско-Бяла
|
|
0:1
|
|
16 жовтня, неділя
|
Погонь Седльце – Зніч
|
|
1:0
|
|
Гурник Зб – Ольштин
|
|
2:0
|
|
Медз Легніца – Заглембе Сосновець
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
21 жовтня, п`ятница
|
Зніч – Сандецья
|
|
1:3
|
|
Хробры Глогув – Бытовия Бытов
|
|
3:3
|
|
22 жовтня, субота
|
Бельско-Бяла – Погонь Седльце
|
|
0:0
|
|
Заглембе Сосновець – Вігри
|
|
2:0
|
|
Хойнічанка – Олімпія Грудзяш
|
|
3:1
|
|
Медз Легніца – Сталь Мелец
|
|
0:1
|
|
Вісла Пулави – Тыхы
|
|
2:1
|
|
23 жовтня, неділя
|
Катовіце – Гурник Зб
|
|
1:1
|
|
9 листопада, середа
|
Ольштин – Клучборк
|
|
1:0
|
|
|
тур 15
|
29 жовтня, субота
|
Гурник Зб – Зніч
|
|
0:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Ольштин
|
|
0:0
|
|
Клучборк – Катовіце
|
|
0:1
|
|
Тыхы – Медз Легніца
|
|
0:2
|
|
Погонь Седльце – Вісла Пулави
|
|
2:1
|
|
Сандецья – Бельско-Бяла
|
|
0:0
|
|
Бытовия Бытов – Хойнічанка
|
|
0:1
|
|
30 жовтня, неділя
|
Вігри – Хробры Глогув
|
|
2:2
|
|
Сталь Мелец – Заглембе Сосновець
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
4 листопада, п`ятница
|
Зніч – Клучборк
|
|
1:0
|
|
Катовіце – Олімпія Грудзяш
|
|
1:0
|
|
5 листопада, субота
|
Сталь Мелец – Тыхы
|
|
3:2
|
|
Ольштин – Бытовия Бытов
|
|
3:1
|
|
Медз Легніца – Погонь Седльце
|
|
4:0
|
|
Хойнічанка – Вігри
|
|
3:2
|
|
Вісла Пулави – Сандецья
|
|
0:0
|
|
Заглембе Сосновець – Хробры Глогув
|
|
0:2
|
|
6 листопада, неділя
|
Бельско-Бяла – Гурник Зб
|
|
3:3
|
|
|
тур 17
|
12 листопада, субота
|
Вігри – Ольштин
|
|
2:1
|
|
Хробры Глогув – Хойнічанка
|
|
1:3
|
|
Сандецья – Медз Легніца
|
|
1:0
|
|
Бытовия Бытов – Катовіце
|
|
1:0
|
|
13 листопада, неділя
|
Гурник Зб – Вісла Пулави
|
|
4:0
|
|
Клучборк – Бельско-Бяла
|
|
1:1
|
|
23 листопада, середа
|
Погонь Седльце – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
Тыхы – Заглембе Сосновець
|
|
3:0
|
|
15 березня, середа
|
Олімпія Грудзяш – Зніч
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
18 листопада, п`ятница
|
Хробры Глогув – Ольштин
|
|
3:0
|
|
19 листопада, субота
|
Вігри – Катовіце
|
|
3:1
|
|
Заглембе Сосновець – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Бельско-Бяла – Олімпія Грудзяш
|
|
0:3
|
|
Бытовия Бытов – Зніч
|
|
0:1
|
|
Погонь Седльце – Тыхы
|
|
1:0
|
|
Клучборк – Вісла Пулави
|
|
2:2
|
|
20 листопада, неділя
|
Гурник Зб – Медз Легніца
|
|
0:2
|
|
19 квітня, середа
|
Сандецья – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
|
тур 19
|
26 листопада, субота
|
Зніч – Вігри
|
|
4:5
|
|
Ольштин – Хойнічанка
|
|
1:1
|
|
Бельско-Бяла – Бытовия Бытов
|
|
2:1
|
|
Вісла Пулави – Олімпія Грудзяш
|
|
0:1
|
|
Катовіце – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
27 листопада, неділя
|
Погонь Седльце – Заглембе Сосновець
|
|
0:1
|
|
Сталь Мелец – Гурник Зб
|
|
1:2
|
|
25 лютого, субота
|
Медз Легніца – Клучборк
|
|
1:0
|
|
5 квітня, середа
|
Тыхы – Сандецья
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 20
|
3 березня, п`ятница
|
Гурник Зб – Тыхы
|
|
1:0
|
|
4 березня, субота
|
Сандецья – Погонь Седльце
|
|
4:0
|
|
Клучборк – Сталь Мелец
|
|
0:1
|
|
Заглембе Сосновець – Ольштин
|
|
1:1
|
|
Бытовия Бытов – Вісла Пулави
|
|
0:1
|
|
Хробры Глогув – Зніч
|
|
1:1
|
|
Вігри – Бельско-Бяла
|
|
2:0
|
|
Олімпія Грудзяш – Медз Легніца
|
|
2:1
|
|
Хойнічанка – Катовіце
|
|
2:2
|
|
|
тур 21
|
11 березня, субота
|
Бельско-Бяла – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
Погонь Седльце – Гурник Зб
|
|
1:0
|
|
Вісла Пулави – Вігри
|
|
0:1
|
|
Зніч – Хойнічанка
|
|
3:3
|
|
Медз Легніца – Бытовия Бытов
|
|
2:1
|
|
Сталь Мелец – Олімпія Грудзяш
|
|
1:0
|
|
Катовіце – Ольштин
|
|
2:2
|
|
Тыхы – Клучборк
|
|
3:2
|
|
Сандецья – Заглембе Сосновець
|
|
5:0
|
|
|
|
тур 22
|
18 березня, субота
|
Заглембе Сосновець – Катовіце
|
|
1:0
|
|
Клучборк – Погонь Седльце
|
|
1:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Тыхы
|
|
1:0
|
|
Вігри – Медз Легніца
|
|
0:1
|
|
Хробры Глогув – Вісла Пулави
|
|
1:2
|
|
Бытовия Бытов – Сталь Мелец
|
|
2:2
|
|
Ольштин – Зніч
|
|
2:0
|
|
Гурник Зб – Сандецья
|
|
2:0
|
|
Хойнічанка – Бельско-Бяла
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
25 березня, субота
|
Бельско-Бяла – Ольштин
|
|
2:2
|
|
Вісла Пулави – Хойнічанка
|
|
0:0
|
|
Тыхы – Бытовия Бытов
|
|
1:0
|
|
Сандецья – Клучборк
|
|
4:1
|
|
Сталь Мелец – Вігри
|
|
2:1
|
|
4 квітня, вівторок
|
Зніч – Катовіце
|
|
1:4
|
|
5 квітня, середа
|
Погонь Седльце – Олімпія Грудзяш
|
|
1:4
|
|
Медз Легніца – Хробры Глогув
|
|
1:2
|
|
12 квітня, середа
|
Гурник Зб – Заглембе Сосновець
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 24
|
1 квітня, субота
|
Хойнічанка – Медз Легніца
|
|
0:0
|
|
Хробры Глогув – Сталь Мелец
|
|
0:1
|
|
Бытовия Бытов – Погонь Седльце
|
|
1:2
|
|
Вігри – Тыхы
|
|
1:0
|
|
Клучборк – Гурник Зб
|
|
1:0
|
|
Заглембе Сосновець – Зніч
|
|
0:3
|
|
Олімпія Грудзяш – Сандецья
|
|
2:0
|
|
Катовіце – Бельско-Бяла
|
|
1:2
|
|
Ольштин – Вісла Пулави
|
|
3:2
|
|
|
тур 25
|
8 квітня, субота
|
Вісла Пулави – Катовіце
|
|
0:3
|
|
Сталь Мелец – Хойнічанка
|
|
0:1
|
|
Тыхы – Хробры Глогув
|
|
0:2
|
|
Клучборк – Заглембе Сосновець
|
|
0:4
|
|
Медз Легніца – Ольштин
|
|
2:2
|
|
Сандецья – Бытовия Бытов
|
|
3:1
|
|
Погонь Седльце – Вігри
|
|
1:2
|
|
Бельско-Бяла – Зніч
|
|
2:0
|
|
Гурник Зб – Олімпія Грудзяш
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 26
|
13 квітня, четвер
|
Катовіце – Медз Легніца
|
|
0:2
|
|
15 квітня, субота
|
Ольштин – Сталь Мелец
|
|
0:3
|
|
Зніч – Вісла Пулави
|
|
0:3
|
|
Бытовия Бытов – Гурник Зб
|
|
0:1
|
|
Хробры Глогув – Погонь Седльце
|
|
2:0
|
|
Хойнічанка – Тыхы
|
|
1:4
|
|
Вігри – Сандецья
|
|
0:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Клучборк
|
|
2:0
|
|
Заглембе Сосновець – Бельско-Бяла
|
|
0:0
|
|
|
тур 27
|
22 квітня, субота
|
Тыхы – Ольштин
|
|
2:2
|
|
Клучборк – Бытовия Бытов
|
|
1:2
|
|
Медз Легніца – Зніч
|
|
2:0
|
|
Олімпія Грудзяш – Заглембе Сосновець
|
|
3:1
|
|
Погонь Седльце – Хойнічанка
|
|
1:2
|
|
Гурник Зб – Вігри
|
|
0:0
|
|
Вісла Пулави – Бельско-Бяла
|
|
0:1
|
|
Сандецья – Хробры Глогув
|
|
1:0
|
|
Сталь Мелец – Катовіце
|
|
3:3
|
|
|
|
тур 28
|
28 квітня, п`ятница
|
Бельско-Бяла – Медз Легніца
|
|
2:1
|
|
29 квітня, субота
|
Бытовия Бытов – Олімпія Грудзяш
|
|
0:0
|
|
Хробры Глогув – Гурник Зб
|
|
2:0
|
|
Хойнічанка – Сандецья
|
|
1:2
|
|
Вігри – Клучборк
|
|
1:0
|
|
Заглембе Сосновець – Вісла Пулави
|
|
3:1
|
|
Ольштин – Погонь Седльце
|
|
0:1
|
|
Зніч – Сталь Мелец
|
|
1:0
|
|
Катовіце – Тыхы
|
|
3:0
|
|
|
тур 29
|
5 травня, п`ятница
|
Гурник Зб – Хойнічанка
|
|
6:1
|
|
Тыхы – Зніч
|
|
4:1
|
|
Медз Легніца – Вісла Пулави
|
|
1:1
|
|
6 травня, субота
|
Сандецья – Ольштин
|
|
2:1
|
|
Клучборк – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
Бытовия Бытов – Заглембе Сосновець
|
|
0:1
|
|
Погонь Седльце – Катовіце
|
|
0:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Вігри
|
|
0:0
|
|
Сталь Мелец – Бельско-Бяла
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 30
|
13 травня, субота
|
Ольштин – Гурник Зб
|
|
2:4
|
|
Вісла Пулави – Сталь Мелец
|
|
0:0
|
|
Зніч – Погонь Седльце
|
|
2:1
|
|
Хробры Глогув – Олімпія Грудзяш
|
|
1:3
|
|
Хойнічанка – Клучборк
|
|
1:1
|
|
Вігри – Бытовия Бытов
|
|
3:1
|
|
Заглембе Сосновець – Медз Легніца
|
|
1:2
|
|
Катовіце – Сандецья
|
|
0:1
|
|
Бельско-Бяла – Тыхы
|
|
2:2
|
|
|
тур 31
|
16 травня, вівторок
|
Гурник Зб – Катовіце
|
|
1:0
|
|
17 травня, середа
|
Погонь Седльце – Бельско-Бяла
|
|
2:0
|
|
Бытовия Бытов – Хробры Глогув
|
|
2:1
|
|
Вігри – Заглембе Сосновець
|
|
0:3
|
|
Клучборк – Ольштин
|
|
1:2
|
|
Сандецья – Зніч
|
|
5:2
|
|
Сталь Мелец – Медз Легніца
|
|
2:1
|
|
Олімпія Грудзяш – Хойнічанка
|
|
0:1
|
|
25 травня, четвер
|
Тыхы – Вісла Пулави
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 32
|
20 травня, субота
|
Катовіце – Клучборк
|
|
2:3
|
|
Хойнічанка – Бытовия Бытов
|
|
1:1
|
|
Вісла Пулави – Погонь Седльце
|
|
1:0
|
|
Зніч – Гурник Зб
|
|
1:2
|
|
Хробры Глогув – Вігри
|
|
2:1
|
|
Медз Легніца – Тыхы
|
|
3:2
|
|
Ольштин – Олімпія Грудзяш
|
|
1:3
|
|
Бельско-Бяла – Сандецья
|
|
2:1
|
|
21 травня, неділя
|
Заглембе Сосновець – Сталь Мелец
|
|
1:1
|
|
|
тур 33
|
27 травня, п`ятница
|
Вігри – Хойнічанка
|
|
2:3
|
|
Погонь Седльце – Медз Легніца
|
|
0:3
|
|
Бытовия Бытов – Ольштин
|
|
1:0
|
|
Тыхы – Сталь Мелец
|
|
1:4
|
|
Хробры Глогув – Заглембе Сосновець
|
|
1:3
|
|
Клучборк – Зніч
|
|
2:2
|
|
Олімпія Грудзяш – Катовіце
|
|
0:2
|
|
Сандецья – Вісла Пулави
|
|
0:0
|
|
Гурник Зб – Бельско-Бяла
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 34
|
3 червня, субота
|
Зніч – Олімпія Грудзяш
|
|
0:1
|
|
Хойнічанка – Хробры Глогув
|
|
2:2
|
|
Медз Легніца – Сандецья
|
|
2:0
|
|
Сталь Мелец – Погонь Седльце
|
|
1:2
|
|
Катовіце – Бытовия Бытов
|
|
1:1
|
|
Бельско-Бяла – Клучборк
|
|
3:1
|
|
Ольштин – Вігри
|
|
1:4
|
|
4 червня, неділя
|
Заглембе Сосновець – Тыхы
|
|
2:1
|
|
Вісла Пулави – Гурник Зб
|
|
0:1
|
|
|