Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
закрити
Увійти через facebook
Забули пароль?
Зареєструватися
For example:
gaa
Formula
БОКС
бАрселона
Hannover
ТРАНСЛЯЦІЇ
ПІДСУМКИ ON-LINE
ВІДЕО АРХІВ
ФАН-КЛУБИ
BEST BETTING SITES
Увійти
Зареєструватися
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ФОРУМ
КОНТАКТИ
Новость часа – теннис, сегодня, 13:52
Медведев прошел в третий круг Ролан Гаррос после отказа Кецмановича
Ігри ваших улюблених команд
Для відображення цього блоку необхідно
пройти реєстрацію
або
авторизуватися
Прогнози ставок на сьогодні
Зараз немає рекомендованих ставок.
Встановлений час 15:36 (
UTC +3
)
Top Events LIVE
Губерт Гуркач – Брендон Накасіма
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Себастьян Офнер – Себастьян Баес
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Лоренцо Сонего – Чжічжень Чжан
15:05 (ATP. Ролан Гаррос)
Александр Зверєв – Давид Гоффен
15:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Танасі Коккінакіс – Джуліо Цеппьері
15:30 (ATP. Ролан Гаррос)
Флавіо Коболлі – Холгер Руна
15:40 (ATP. Ролан Гаррос)
Корентен Муті – Олександр Шевченко
15:45 (ATP. Ролан Гаррос)
Бен Шелтон – Кей Нісікорі
15:45 (ATP. Ролан Гаррос)
сьогодні (30 травня, четвер)
Відкритий чемпіонат Сінгапуру
5:00 (Світовий тур BWF)
Чемпіонат Світу 2024
9:00 (Грепплінг)
Губерт Гуркач – Брендон Накасіма
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Себастьян Офнер – Себастьян Баес
12:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Катерина Синякова (Ж) – Хлоя Паке (Ж)
12:10 (WTA. Ролан Гаррос)
Ролан Гаррос
12:10 (Ролан Гаррос)
Моюка Укіджіма (Р–) – Аріна Соболенко (Ж)
13:10 (WTA. Ролан Гаррос)
WTT Чемпіонс Чунцін
13:30 (WTT)
Аранта Рус (Ж) – Олена Рибакіна (Ж)
13:40 (WTA. Ролан Гаррос)
Европейский Опен
14:00 (DP World Tour)
Кайрат-Жастар – Туркестан
4:1
14:00 (Казахстан. 1-а ліга)
Киран – Каспій
0:3
14:00 (Казахстан. 1-а ліга)
Китай до 20 – М'янма до 20
14:00 (Товариський матч. Збірні)
Нью Тайпей Кінгс – Формоса Дрімерс
14:00 (Тайвань. П Ліга+)
Тайбей Тайшин Марс – Тайвань Бір Леопардс
14:00 (Тайвань. Т1 Ліга)
Бразилія (Ж) – Нідерланди (Ж)
14:30 (Жінки. Ліга націй)
Елина Світоліна (Ж) – Діан Паррі (Ж)
14:35 (WTA. Ролан Гаррос)
Супер Серія Модус
15:00 (Модус ліга)
Іран (Ж) – Білорусь (Ж)
15:00 (Збірні)
Лоренцо Сонего – Чжічжень Чжан
15:05 (ATP. Ролан Гаррос)
Кеті Волинець (Ж) – Маркета Вондрусова (Ж)
15:05 (WTA. Ролан Гаррос)
Александр Зверєв – Давид Гоффен
15:10 (ATP. Ролан Гаррос)
Австралія (Ж) – Аргентина (Ж)
15:15 (Жінки. Про-ліга)
Лейла-Енні Фернандес (Ж) – Ван Сю (Ж)
15:15 (WTA. Ролан Гаррос)
Танасі Коккінакіс – Джуліо Цеппьері
15:30 (ATP. Ролан Гаррос)
Сара Еррані (Ж) – Емма Наварро (Ж)
15:30 (WTA. Ролан Гаррос)
Флавіо Коболлі – Холгер Руна
15:40 (ATP. Ролан Гаррос)
Корентен Муті – Олександр Шевченко
15:45 (ATP. Ролан Гаррос)
Бен Шелтон – Кей Нісікорі
15:45 (ATP. Ролан Гаррос)
Крістіна Букня (Ж) – Елізабет Коччаретто (Ж)
15:45 (WTA. Ролан Гаррос)
Еліза Мертенс (Ж) – Петра Мартич (Ж)
15:45 (WTA. Ролан Гаррос)
Маріано Навоне – Томаш Мачак
16:00 (ATP. Ролан Гаррос)
Новак Джоковіч – Роберто Карбальєс Баена
16:00 (ATP. Ролан Гаррос)
Екібастуз – Жетисай
16:00 (Казахстан. 1-а ліга)
СД Фемілі – Алтай ВКО
16:00 (Казахстан. 1-а ліга)
показати всі
Порівняння суперників
Фредеріксгавн
1 - 2 - 7
останні 10 ігри
0 - 1 - 4
останні 5 ігри
0 - 0 - 3
останні 3 ігри
23.02.24
Ольборг
2:1
Фредеріксгавн
30.12.23
Фредеріксгавн
2:5
Ольборг
29.12.23
Ольборг
5:1
Фредеріксгавн
03.11.23
Фредеріксгавн
3:3
Ольборг
27.10.23
Ольборг
9:2
Фредеріксгавн
Ольборг
останні результати
усе
вдома
на виїзді
05/03
Редовре
4:2
Фредеріксгавн
03/03
Фредеріксгавн
0:1
Оденсе
01/03
Херлев
2:2
Фредеріксгавн
25/02
Фредеріксгавн
2:5
Хернінг Блю Фокс
23/02
Ольборг
2:1
Фредеріксгавн
20/02
Хернінг Блю Фокс
5:3
Фредеріксгавн
16/02
Фредеріксгавн
1:6
Сендерюске
14/02
Рунгстед
4:3
Фредеріксгавн
28/01
Фредеріксгавн
3:3
Херлев
26/01
Редовре
4:1
Фредеріксгавн
останні результати
усе
вдома
на виїзді
03/03
Фредеріксгавн
0:1
Оденсе
25/02
Фредеріксгавн
2:5
Хернінг Блю Фокс
16/02
Фредеріксгавн
1:6
Сендерюске
28/01
Фредеріксгавн
3:3
Херлев
16/01
Фредеріксгавн
3:6
Эсбьерг Энерджи
12/01
Фредеріксгавн
2:3
Рунгстед
05/01
Фредеріксгавн
3:2
Редовре
30/12
Фредеріксгавн
2:5
Ольборг
27/12
Фредеріксгавн
3:6
Эсбьерг Энерджи
15/12
Фредеріксгавн
3:5
Оденсе
останні результати
усе
вдома
на виїзді
05/03
Редовре
4:2
Фредеріксгавн
01/03
Херлев
2:2
Фредеріксгавн
23/02
Ольборг
2:1
Фредеріксгавн
20/02
Хернінг Блю Фокс
5:3
Фредеріксгавн
14/02
Рунгстед
4:3
Фредеріксгавн
26/01
Редовре
4:1
Фредеріксгавн
24/01
Сендерюске
5:2
Фредеріксгавн
09/01
Эсбьерг Энерджи
4:3
Фредеріксгавн
29/12
Ольборг
5:1
Фредеріксгавн
22/12
Хернінг Блю Фокс
8:3
Фредеріксгавн
останні результати
усе
вдома
на виїзді
13/04
Ольборг
3:2
Хернінг Блю Фокс
12/04
Хернінг Блю Фокс
3:3
Ольборг
09/04
Ольборг
0:3
Эсбьерг Энерджи
07/04
Эсбьерг Энерджи
2:5
Ольборг
05/04
Ольборг
5:2
Эсбьерг Энерджи
02/04
Эсбьерг Энерджи
4:3
Ольборг
31/03
Ольборг
4:7
Эсбьерг Энерджи
29/03
Эсбьерг Энерджи
2:3
Ольборг
26/03
Ольборг
4:5
Эсбьерг Энерджи
17/03
Ольборг
6:0
Редовре
останні результати
усе
вдома
на виїзді
13/04
Ольборг
3:2
Хернінг Блю Фокс
09/04
Ольборг
0:3
Эсбьерг Энерджи
05/04
Ольборг
5:2
Эсбьерг Энерджи
31/03
Ольборг
4:7
Эсбьерг Энерджи
26/03
Ольборг
4:5
Эсбьерг Энерджи
17/03
Ольборг
6:0
Редовре
12/03
Ольборг
2:1
Редовре
08/03
Ольборг
3:4
Редовре
03/03
Ольборг
3:1
Редовре
23/02
Ольборг
2:1
Фредеріксгавн
останні результати
усе
вдома
на виїзді
12/04
Хернінг Блю Фокс
3:3
Ольборг
07/04
Эсбьерг Энерджи
2:5
Ольборг
02/04
Эсбьерг Энерджи
4:3
Ольборг
29/03
Эсбьерг Энерджи
2:3
Ольборг
15/03
Редовре
3:4
Ольборг
10/03
Редовре
0:4
Ольборг
05/03
Рунгстед
1:3
Ольборг
27/02
Оденсе
4:3
Ольборг
20/02
Эсбьерг Энерджи
1:2
Ольборг
18/02
Херлев
1:4
Ольборг
Ліга Чемпіонів
Фінал
Серветт
3:2
Шеллефтео
Півфінал
Вітковиці
2:4; 2:1
Шеллефтео
Серветт
2:2; 3:2
Лукко
Чвертьфінал
Рапперсвіль-Йона
2:1; 1:5
Вітковиці
Шеллефтео
3:4; 4:1
Фер`єстад
Серветт
4:1; 2:3
Векше
Пардубиці
4:6; 3:2
Лукко
1/8 фіналу
Рапперсвіль-Йона
4:1; 3:1
Адлер Мангайм
Пеліканс
0:3; 1:1
Вітковиці
Біль
3:5; 4:6
Фер`єстад
Тржинець
4:3; 2:5
Шеллефтео
Інгольштадт
1:4; 3:3
Векше
РБ Мюнхен
3:2; 1:3
Серветт
Інсбрук
2:2; 1:2
Лукко
Пардубиці
1:3; 2:2
Ільвес
І
В
ВО
SOW
Н
П
ПО
SOL
О
1
Адлер Мангайм
6
5
0
0
0
0
0
1
16
2
Векше
6
4
1
1
0
0
0
0
16
3
Лукко
6
5
0
0
0
1
0
0
15
4
Фер`єстад
6
4
1
0
0
1
0
0
14
5
Шеллефтео
6
4
0
0
0
2
0
0
12
6
Ільвес
6
3
0
1
0
1
1
0
12
7
Женева
6
3
1
0
0
2
0
0
11
8
Пеліканс
6
3
1
0
0
2
0
0
11
9
Вітковиці
6
2
1
1
0
1
0
1
11
10
РБ Мюнхен
6
3
0
0
0
2
0
1
10
11
Динамо Пардубиці
6
3
0
0
0
2
1
0
10
12
Оцеларжи Тржинець
6
3
0
0
0
2
1
0
10
13
Біль
6
3
0
0
0
2
1
0
10
14
Інсбрук
6
3
0
0
0
3
0
0
9
15
Інгольштадт
6
3
0
0
0
3
0
0
9
16
Рапперсвіль-Йона
6
2
1
0
0
2
1
0
9
17
Белфаст Джайантс
6
2
1
0
0
3
0
0
8
18
Таппара
6
1
1
1
0
3
0
0
7
19
Руан
6
2
0
0
0
4
0
0
6
20
Зальцбург
6
1
0
0
0
4
1
0
4
21
Ставангер
6
1
0
0
0
4
0
1
4
22
Больцано
6
0
0
0
0
5
1
0
1
23
Ольборг
6
0
0
0
0
5
1
0
1
24
Кошиці
6
0
0
0
0
6
0
0
0
Коментарі до протистояння суперників
Для додавання коментарів необхідно
пройти реєстрацію
або
авторизуватися
.
Скрыть этот рекламный блок
Обговорення на форумі
Что произходит ?
останнє повідомлення 24 день тому
Lifetv782.me admin.
останнє повідомлення 25 день тому
Благодарность тем, кто даёт нам возможность посмотреть желаемую трансляцию.
останнє повідомлення 31 день тому
РЕКЛАМА НА LiveTV.ru
Користувацька угода
Інформер для Вашого сайту
Наверх
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Всі права захищені.
Всі назви та логотипи клубів та каналів належать їх власникам