Giriş yap
Kullanıcı adı :
Şifreniz:
Kapat
Login with Facebook
Şifrenizi mi unuttunuz?
Kayıt ol
YAYIN
CANLI SKORLAR
SONUÇLAR
ARŞIV VIDEOLAR
YARDIM
HAKKINDA
BEST BETTING SITES
Giriş yap
Kayıt ol
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
FORUM
İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Colorado – Cleveland
Maç özetleri Atlanta – Washington
Matches of Your Teams
In order to view this block you have to
kaydol
yada
bağlan
Best Odds Today
Çàğàç íåìຠğåêîìåíäîâàíèõ ñòàâîê.
Yerel saatiniz: 14:42 (
UTC +2
)
Engellenmi? bir LiveTV'ye nas?l eri?ilir?
Y?ntem 1: yeni alan ad?
livetv787.me
Y?ntem 2:
detayl? talimatlar
Y?ntem 3:
Telgraf kanal? LiveTV
Top Events LIVE
Hubert Hurkacz – Brandon Nakashima
11:10 (ATP. Roland Garros)
Sebastian Ofner – Sebastian Baez
11:10 (ATP. Roland Garros)
Lorenzo Sonego – Zhizhen Zhang
14:05 (ATP. Roland Garros)
Alexander Zverev – David Goffin
14:10 (ATP. Roland Garros)
Thanasi Kokkinakis –
14:30 (ATP. Roland Garros)
Flavio Cobolli – Holger Rune
14:40 (ATP. Roland Garros)
Corentin Moutet – Alexander Shevchenko
14:45 (ATP. Roland Garros)
Ben Shelton – Kei Nishikori
14:45 (ATP. Roland Garros)
Bugün (30 mayıs, perşembe)
Singapur Açık
4:00 (BWF Dunya Turu)
2024 World Championships
8:00 (Grappling)
Hubert Hurkacz – Brandon Nakashima
11:10 (ATP. Roland Garros)
Sebastian Ofner – Sebastian Baez
11:10 (ATP. Roland Garros)
Katerina Siniakova (K) – Chloe Paquet (K)
11:10 (WTA. Roland Garros)
Roland Garros
11:10 (Roland Garros)
WTT Champions Chongqing
12:30 (WTT)
Arantxa Rus (K) – Elena Rybakina (K)
12:40 (WTA. Roland Garros)
European Open
13:00 (DP World Tour)
Kayrat-Zhastar – Turkistan
5:1
13:00 (Kazakistan 1 ligi)
Kyran – Caspiy
0:3
13:00 (Kazakistan 1 ligi)
Çin U20 – Myanmar U20
13:00 (Dostluk maç?. Millî Tak?mlar?)
New Taipei Kings – Formosa Dreamers
13:00 (Tayvan. P. League+)
Taipei Taishin Mars – Taiwan Beer Leopards
13:00 (Tayvan. T1 League)
Brezilya (K) – Hollanda (K)
13:30 (Kad?n. Uluslar Ligi)
Elina Svitolina (K) – Diane Parry (K)
13:35 (WTA. Roland Garros)
MODUS Super Series
14:00 (Modus League)
?ran (K) – Belarus (K)
14:00 (Millî Tak?mlar?)
Lorenzo Sonego – Zhizhen Zhang
14:05 (ATP. Roland Garros)
Katie Volynets (K) – Marketa Vondrousova (K)
14:05 (WTA. Roland Garros)
Alexander Zverev – David Goffin
14:10 (ATP. Roland Garros)
– Arjantin (K)
14:15 (Kad?n. Pro League)
Leylah-Annie Fernandez (K) – Wang Xiyu (K)
14:15 (WTA. Roland Garros)
Thanasi Kokkinakis –
14:30 (ATP. Roland Garros)
Sara Errani (K) – Emma Navarro (K)
14:30 (WTA. Roland Garros)
Flavio Cobolli – Holger Rune
14:40 (ATP. Roland Garros)
Corentin Moutet – Alexander Shevchenko
14:45 (ATP. Roland Garros)
Ben Shelton – Kei Nishikori
14:45 (ATP. Roland Garros)
Cristina Bucsa (K) – Elisabetta Cocciaretto (K)
14:45 (WTA. Roland Garros)
Elise Mertens (K) – Petra Martic (K)
14:45 (WTA. Roland Garros)
Mariano Navone – Tomas Machac
15:00 (ATP. Roland Garros)
Novak Djokovic – Roberto Carballes Baena
15:00 (ATP. Roland Garros)
Ekibastuz – Zhetisay
15:00 (Kazakistan 1 ligi)
SD Family – Altay EKR
15:00 (Kazakistan 1 ligi)
Arjantin U17 – ABD U16
15:00 (Dostluk maç?. Millî Tak?mlar?)
Tüm yayınlar-
Futbol
Canlı yayın
Dinamo Kyiv – Chornomorets Odesa
Ukrayna. Premier League.
Başlangıç tarihi 30 ağustos 2014 burada 19:30.
Bu yayın arşivden bulundu.
Burada şimdiki yayınlar listesi bulunur
Sonuç –
2:0
(1:0).
Maç özetleri
23787 Views
1:0 – Andrey Yarmolenko
3492 Views
Maçın detaylı özeti
13732 Views
Ilk yarı
3388 Views
Ikinci yarı
2996 Views
Yorum eklemek için, lütfen
kaydol
yada
bağlan
.
Yeni yorumlarla ilgili bilgiler bulunmamaktadır. (
Neden?
)
Serverin yoğun olmaması için, bazı bilgiler yayından 1 saat önce veya 30 dakika sonra görünebilir.
Stream yayınıyla ilgili sorunlar?
Kılavuzu okuyunuz
Besteleme:
01.
Aleksandr Shovkovsky
(G)
24.
Domagoj Vida
02.
Danilo Silva
15.
Aleksandar Dragovic
37.
Sergey Rybalka
05.
Sergey Sidorchuk
07.
Andrey Yarmolenko
10.
Younes Belhanda
05.
Evgeniy Makarenko
77.
Jeremain Lens
21.
Artem Kravets
.
22.
Dmitry Bezotosny
(G)
33.
Andrey Slinkin
87.
Evgeny Zubeyko
03.
Mikhail Sivakov
09.
Aleksey Gai
08.
Kirill Kovalchuk
09.
Vladimir Arzhanov
28.
Sergey Nazarenko
07.
Vitaly Balashov
09.
Anatoly Didenko
Detaylar
Değişiklikler:
23.
Aleksandr Rybka
(G)
29.
Andrey Tsurikov
06.
Nikita Burda
20.
Oleg Gusev
09.
Roman Bezus
04.
Miguel Veloso
91.
Lukash Teodorchik
44.
Yevhen Past
(G)
44.
Yuriy Putrash
25.
Evgeny Martynenko
22.
Vladislav Kabaev
27.
Dmytro Grechyshkin
19.
Anton Shinder
86.
Ruslan Fomin
Stad:
NSK Olimpiyskiy
Gollar:
Andrey Yarmolenko
'21
Andrey Yarmolenko
'86
Ukrayna. Premier League.
Tüm sınıflmalar
Kaydetmek
O
G
B
M
Gollar
P
1
Dinamo Kyiv
26
20
6
0
65 / 12
66
2
Şahtar Donetsk
26
17
5
4
71 / 21
56
3
Dnipro
26
16
6
4
47 / 17
54
4
Vorskla
26
11
9
6
35 / 22
42
5
Zoria
26
13
6
7
40 / 31
42
6
Metalist
25
8
11
6
34 / 32
35
7
Metalurh Zp
26
6
8
12
20 / 40
26
8
Olimpik Donetsk
26
7
5
14
24 / 64
26
9
Volyn
26
9
7
10
38 / 44
25
10
Metalurh D
26
6
10
10
27 / 38
22
11
Chornomorets Odesa
25
3
11
11
15 / 31
20
12
Hoverla
26
3
10
13
22 / 47
19
13
Karpaty
26
5
9
12
22 / 31
15
14
Illichivets
26
3
5
18
25 / 55
14
Son mesajlar
Technical questions
Son cevap: var39 gün
cricket
Son cevap: var258 gün
why no Liiga hockey?
Son cevap: var2065 gün
LiveTV de reklamlar
LiveTV de koşullar
Yukarıda
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.