тур 1
|
4 серпня, п`ятница
|
Сехухуне Юнайтед – Мамелоді Сандаунс
|
|
1:2
|
|
5 серпня, субота
|
Голден Ерроус – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Річардс-Бей
|
|
2:0
|
|
Стелленбосх – Орландо Пайретс
|
|
1:0
|
|
Роял АМ – Амазулу
|
|
0:0
|
|
6 серпня, неділя
|
Кайзер Чіфс – Чіппа Юн
|
|
0:0
|
|
Кейптаун Сіті – Полокване Сіті
|
|
1:0
|
|
ТС Гэлакси – Кейптаун Спёрс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
8 серпня, вівторок
|
Річардс-Бей – Голден Ерроус
|
|
1:2
|
|
Орландо Пайретс – Роял АМ
|
|
4:2
|
|
9 серпня, середа
|
Амазулу – Суперспорт Юн
|
|
0:0
|
|
Чіппа Юн – ТС Гэлакси
|
|
0:0
|
|
Полокване Сіті – Стелленбосх
|
|
1:0
|
|
Свеллоуз – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
Кейптаун Спёрс – Сехухуне Юнайтед
|
|
0:2
|
|
Мамелоді Сандаунс – Кайзер Чіфс
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
15 серпня, вівторок
|
Мамелоді Сандаунс – Голден Ерроус
|
|
4:0
|
|
Чіппа Юн – Орландо Пайретс
|
|
1:1
|
|
16 серпня, середа
|
Сехухуне Юнайтед – Свеллоуз
|
|
1:2
|
|
18 серпня, п`ятница
|
Суперспорт Юн – Кейптаун Сіті
|
|
1:0
|
|
Роял АМ – Стелленбосх
|
|
1:3
|
|
19 серпня, субота
|
Амазулу – Річардс-Бей
|
|
0:0
|
|
Полокване Сіті – Кейптаун Спёрс
|
|
3:1
|
|
20 серпня, неділя
|
ТС Гэлакси – Кайзер Чіфс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
23 серпня, середа
|
Річардс-Бей – Мамелоді Сандаунс
|
|
0:1
|
|
Кейптаун Сіті – Сехухуне Юнайтед
|
|
0:1
|
|
25 серпня, п`ятница
|
Кейптаун Спёрс – Чіппа Юн
|
|
0:1
|
|
26 серпня, субота
|
Кайзер Чіфс – Амазулу
|
|
3:0
|
|
Голден Ерроус – Полокване Сіті
|
|
3:2
|
|
Стелленбосх – Суперспорт Юн
|
|
1:2
|
|
27 серпня, неділя
|
Орландо Пайретс – Свеллоуз
|
|
-:-
|
|
Роял АМ – ТС Гэлакси
|
|
1:0
|
|
|
тур 5
|
29 серпня, вівторок
|
Суперспорт Юн – Голден Ерроус
|
|
0:3
|
|
Орландо Пайретс – Кейптаун Сіті
|
|
2:0
|
|
30 серпня, середа
|
Чіппа Юн – Роял АМ
|
|
2:3
|
|
Полокване Сіті – Мамелоді Сандаунс
|
|
0:2
|
|
Стелленбосх – Кайзер Чіфс
|
|
0:2
|
|
ТС Гэлакси – Амазулу
|
|
-:-
|
|
Річардс-Бей – Сехухуне Юнайтед
|
|
1:1
|
|
Свеллоуз – Кейптаун Спёрс
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 6
|
15 вересня, п`ятница
|
Свеллоуз – Річардс-Бей
|
|
0:1
|
|
16 вересня, субота
|
Голден Ерроус – Стелленбосх
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – Роял АМ
|
|
0:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Амазулу – Кейптаун Сіті
|
|
3:2
|
|
8 жовтня, неділя
|
Сехухуне Юнайтед – Полокване Сіті
|
|
0:0
|
|
1 листопада, середа
|
ТС Гэлакси – Суперспорт Юн
|
|
2:3
|
|
Кейптаун Спёрс – Орландо Пайретс
|
|
2:1
|
|
9 березня, субота
|
Мамелоді Сандаунс – Чіппа Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
19 вересня, вівторок
|
Річардс-Бей – Чіппа Юн
|
|
1:2
|
|
Кейптаун Спёрс – Голден Ерроус
|
|
1:2
|
|
Стелленбосх – Свеллоуз
|
|
0:2
|
|
20 вересня, середа
|
Орландо Пайретс – Мамелоді Сандаунс
|
|
0:1
|
|
Суперспорт Юн – Кайзер Чіфс
|
|
1:0
|
|
Кейптаун Сіті – ТС Гэлакси
|
|
0:0
|
|
Роял АМ – Сехухуне Юнайтед
|
|
0:1
|
|
25 вересня, понеділок
|
Полокване Сіті – Амазулу
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 8
|
26 вересня, вівторок
|
Чіппа Юн – Суперспорт Юн
|
|
1:0
|
|
27 вересня, середа
|
Кайзер Чіфс – Сехухуне Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Мамелоді Сандаунс – Стелленбосх
|
|
3:1
|
|
29 вересня, п`ятница
|
Свеллоуз – Амазулу
|
|
2:1
|
|
30 вересня, субота
|
Кейптаун Сіті – Кейптаун Спёрс
|
|
3:1
|
|
Полокване Сіті – Роял АМ
|
|
1:0
|
|
1 жовтня, неділя
|
ТС Гэлакси – Річардс-Бей
|
|
1:1
|
|
Голден Ерроус – Орландо Пайретс
|
|
PSTP
|
|
|
тур 9
|
3 жовтня, вівторок
|
Роял АМ – Мамелоді Сандаунс
|
|
PSTP
|
|
Кайзер Чіфс – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
4 жовтня, середа
|
Свеллоуз – Чіппа Юн
|
|
0:0
|
|
Стелленбосх – ТС Гэлакси
|
|
3:0
|
|
Річардс-Бей – Полокване Сіті
|
|
0:1
|
|
Кейптаун Спёрс – Суперспорт Юн
|
|
1:2
|
|
5 жовтня, четвер
|
Сехухуне Юнайтед – Голден Ерроус
|
|
0:1
|
|
24 жовтня, вівторок
|
Амазулу – Орландо Пайретс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
26 жовтня, четвер
|
Суперспорт Юн – Роял АМ
|
|
3:1
|
|
27 жовтня, п`ятница
|
Орландо Пайретс – Полокване Сіті
|
|
1:1
|
|
28 жовтня, субота
|
Чіппа Юн – Амазулу
|
|
1:1
|
|
Голден Ерроус – Кайзер Чіфс
|
|
2:1
|
|
29 жовтня, неділя
|
Річардс-Бей – Кейптаун Сіті
|
|
1:3
|
|
Мамелоді Сандаунс – Свеллоуз
|
|
PSTP
|
|
ТС Гэлакси – Сехухуне Юнайтед
|
|
2:0
|
|
28 листопада, вівторок
|
Кейптаун Спёрс – Стелленбосх
|
|
0:3
|
|
|
тур 11
|
7 листопада, вівторок
|
Роял АМ – Голден Ерроус
|
|
1:0
|
|
Стелленбосх – Річардс-Бей
|
|
2:1
|
|
Орландо Пайретс – Сехухуне Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Кейптаун Сіті – Чіппа Юн
|
|
2:1
|
|
8 листопада, середа
|
Кайзер Чіфс – Кейптаун Спёрс
|
|
3:2
|
|
Амазулу – Мамелоді Сандаунс
|
|
PSTP
|
|
Полокване Сіті – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
Свеллоуз – ТС Гэлакси
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
10 листопада, п`ятница
|
Кейптаун Сіті – Роял АМ
|
|
2:0
|
|
11 листопада, субота
|
Полокване Сіті – Свеллоуз
|
|
0:0
|
|
Чіппа Юн – Стелленбосх
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – Орландо Пайретс
|
|
0:1
|
|
12 листопада, неділя
|
Мамелоді Сандаунс – ТС Гэлакси
|
|
PSTP
|
|
Сехухуне Юнайтед – Суперспорт Юн
|
|
2:1
|
|
Голден Ерроус – Амазулу
|
|
1:3
|
|
Річардс-Бей – Кейптаун Спёрс
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
25 листопада, субота
|
Амазулу – Стелленбосх
|
|
0:1
|
|
Суперспорт Юн – Мамелоді Сандаунс
|
|
PSTP
|
|
Річардс-Бей – Орландо Пайретс
|
|
0:0
|
|
Сехухуне Юнайтед – Чіппа Юн
|
|
PSTP
|
|
Кейптаун Спёрс – Роял АМ
|
|
1:2
|
|
26 листопада, неділя
|
Свеллоуз – Кайзер Чіфс
|
|
0:1
|
|
ТС Гэлакси – Полокване Сіті
|
|
3:0
|
|
Голден Ерроус – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 14
|
8 грудень, п`ятница
|
Стелленбосх – Кейптаун Сіті
|
|
1:0
|
|
9 грудень, субота
|
Орландо Пайретс – ТС Гэлакси
|
|
1:0
|
|
Полокване Сіті – Кайзер Чіфс
|
|
0:1
|
|
Чіппа Юн – Голден Ерроус
|
|
2:0
|
|
10 грудень, неділя
|
Роял АМ – Річардс-Бей
|
|
3:2
|
|
13 грудень, середа
|
Амазулу – Сехухуне Юнайтед
|
|
1:0
|
|
Мамелоді Сандаунс – Кейптаун Спёрс
|
|
3:0
|
|
15 грудень, п`ятница
|
Свеллоуз – Суперспорт Юн
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
22 грудень, п`ятница
|
Кейптаун Спёрс – Амазулу
|
|
PSTP
|
|
Сехухуне Юнайтед – Стелленбосх
|
|
PSTP
|
|
23 грудень, субота
|
Голден Ерроус – ТС Гэлакси
|
|
0:2
|
|
Суперспорт Юн – Орландо Пайретс
|
|
3:1
|
|
Чіппа Юн – Полокване Сіті
|
|
1:2
|
|
Роял АМ – Свеллоуз
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – Річардс-Бей
|
|
1:0
|
|
24 грудень, неділя
|
Кейптаун Сіті – Мамелоді Сандаунс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 16
|
29 грудень, п`ятница
|
Орландо Пайретс – Стелленбосх
|
|
2:3
|
|
Амазулу – Роял АМ
|
|
3:0
|
|
30 грудень, субота
|
ТС Гэлакси – Чіппа Юн
|
|
2:0
|
|
Мамелоді Сандаунс – Полокване Сіті
|
|
0:0
|
|
Сехухуне Юнайтед – Кайзер Чіфс
|
|
1:1
|
|
Свеллоуз – Голден Ерроус
|
|
PSTP
|
|
Річардс-Бей – Суперспорт Юн
|
|
3:1
|
|
31 грудень, неділя
|
Кейптаун Спёрс – Кейптаун Сіті
|
|
0:2
|
|
|
тур 17
|
7 травня, вівторок
|
Кайзер Чіфс – ТС Гэлакси
|
|
- : -
|
|
Суперспорт Юн – Сехухуне Юнайтед
|
|
- : -
|
|
Роял АМ – Кейптаун Спёрс
|
|
- : -
|
|
Кейптаун Сіті – Свеллоуз
|
|
- : -
|
|
8 травня, середа
|
Полокване Сіті – Річардс-Бей
|
|
- : -
|
|
Голден Ерроус – Мамелоді Сандаунс
|
|
- : -
|
|
Орландо Пайретс – Чіппа Юн
|
|
- : -
|
|
Стелленбосх – Амазулу
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 18
|
16 лютого, п`ятница
|
Суперспорт Юн – Стелленбосх
|
|
1:1
|
|
17 лютого, субота
|
Чіппа Юн – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
Свеллоуз – Полокване Сіті
|
|
0:1
|
|
Мамелоді Сандаунс – Орландо Пайретс
|
|
1:1
|
|
Сехухуне Юнайтед – Річардс-Бей
|
|
3:1
|
|
Амазулу – Кейптаун Спёрс
|
|
1:3
|
|
18 лютого, неділя
|
Роял АМ – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
ТС Гэлакси – Голден Ерроус
|
|
3:1
|
|
|
тур 19
|
27 лютого, вівторок
|
Мамелоді Сандаунс – Амазулу
|
|
3:0
|
|
28 лютого, середа
|
Голден Ерроус – Сехухуне Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Кейптаун Сіті – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
1 березня, п`ятница
|
Стелленбосх – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
2 березня, субота
|
Полокване Сіті – Орландо Пайретс
|
|
0:1
|
|
Кайзер Чіфс – Свеллоуз
|
|
0:0
|
|
Річардс-Бей – Роял АМ
|
|
1:2
|
|
3 березня, неділя
|
Кейптаун Спёрс – ТС Гэлакси
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 20
|
5 березня, вівторок
|
Кайзер Чіфс – Голден Ерроус
|
|
1:0
|
|
Кейптаун Сіті – Стелленбосх
|
|
0:1
|
|
Амазулу – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
6 березня, середа
|
Орландо Пайретс – Кейптаун Спёрс
|
|
1:1
|
|
Чіппа Юн – Річардс-Бей
|
|
3:0
|
|
Сехухуне Юнайтед – Роял АМ
|
|
1:0
|
|
17 квітня, середа
|
Суперспорт Юн – Полокване Сіті
|
|
1:1
|
|
21 травня, вівторок
|
ТС Гэлакси – Мамелоді Сандаунс
|
|
- : -
|
|
|
тур 21
|
9 березня, субота
|
Річардс-Бей – ТС Гэлакси
|
|
0:0
|
|
Свеллоуз – Сехухуне Юнайтед
|
|
1:4
|
|
Стелленбосх – Кейптаун Спёрс
|
|
1:1
|
|
Чіппа Юн – Мамелоді Сандаунс
|
|
0:2
|
|
Суперспорт Юн – Амазулу
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Кайзер Чіфс
|
|
3:2
|
|
10 березня, неділя
|
Роял АМ – Кейптаун Сіті
|
|
2:0
|
|
Полокване Сіті – Голден Ерроус
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 22
|
12 березня, вівторок
|
Мамелоді Сандаунс – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
30 березня, субота
|
Амазулу – ТС Гэлакси
|
|
0:2
|
|
Голден Ерроус – Річардс-Бей
|
|
2:1
|
|
Полокване Сіті – Чіппа Юн
|
|
1:0
|
|
Кейптаун Сіті – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
Стелленбосх – Роял АМ
|
|
3:0
|
|
Сехухуне Юнайтед – Орландо Пайретс
|
|
2:1
|
|
31 березня, неділя
|
Кейптаун Спёрс – Свеллоуз
|
|
0:1
|
|
|
тур 23
|
2 квітня, вівторок
|
Мамелоді Сандаунс – Річардс-Бей
|
|
1:0
|
|
Кайзер Чіфс – Стелленбосх
|
|
0:1
|
|
Сехухуне Юнайтед – Кейптаун Сіті
|
|
2:2
|
|
Амазулу – Полокване Сіті
|
|
0:0
|
|
3 квітня, середа
|
Голден Ерроус – Суперспорт Юн
|
|
2:2
|
|
Чіппа Юн – Кейптаун Спёрс
|
|
2:0
|
|
ТС Гэлакси – Роял АМ
|
|
3:0
|
|
Свеллоуз – Орландо Пайретс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
6 квітня, субота
|
Річардс-Бей – Свеллоуз
|
|
1:0
|
|
Орландо Пайретс – Голден Ерроус
|
|
7:1
|
|
Суперспорт Юн – ТС Гэлакси
|
|
0:1
|
|
Чіппа Юн – Кайзер Чіфс
|
|
2:0
|
|
Стелленбосх – Сехухуне Юнайтед
|
|
0:0
|
|
7 квітня, неділя
|
Кейптаун Сіті – Амазулу
|
|
0:1
|
|
Роял АМ – Полокване Сіті
|
|
3:2
|
|
9 квітня, вівторок
|
Кейптаун Спёрс – Мамелоді Сандаунс
|
|
0:1
|
|
|
тур 25
|
15 квітня, понеділок
|
Свеллоуз – Мамелоді Сандаунс
|
|
2:2
|
|
20 квітня, субота
|
Сехухуне Юнайтед – Кейптаун Спёрс
|
|
1:0
|
|
Суперспорт Юн – Чіппа Юн
|
|
0:2
|
|
Голден Ерроус – Роял АМ
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Амазулу
|
|
1:0
|
|
21 квітня, неділя
|
Полокване Сіті – Кейптаун Сіті
|
|
2:2
|
|
ТС Гэлакси – Стелленбосх
|
|
1:2
|
|
Річардс-Бей – Кайзер Чіфс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
23 квітня, вівторок
|
Мамелоді Сандаунс – Сехухуне Юнайтед
|
|
2:1
|
|
26 квітня, п`ятница
|
ТС Гэлакси – Свеллоуз
|
|
2:1
|
|
27 квітня, субота
|
Кайзер Чіфс – Суперспорт Юн
|
|
2:1
|
|
Амазулу – Чіппа Юн
|
|
2:1
|
|
Стелленбосх – Полокване Сіті
|
|
5:0
|
|
Кейптаун Спёрс – Річардс-Бей
|
|
1:0
|
|
28 квітня, неділя
|
Кейптаун Сіті – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
Роял АМ – Орландо Пайретс
|
|
0:4
|
|
|
тур 27
|
30 квітня, вівторок
|
Кейптаун Спёрс – Полокване Сіті
|
|
0:1
|
|
Річардс-Бей – Амазулу
|
|
2:1
|
|
1 травня, середа
|
Роял АМ – Суперспорт Юн
|
|
0:1
|
|
Кейптаун Сіті – Орландо Пайретс
|
|
0:2
|
|
Чіппа Юн – Свеллоуз
|
|
1:2
|
|
Стелленбосх – Голден Ерроус
|
|
3:0
|
|
2 травня, четвер
|
Кайзер Чіфс – Мамелоді Сандаунс
|
|
1:5
|
|
3 травня, п`ятница
|
Сехухуне Юнайтед – ТС Гэлакси
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 28
|
10 травня, п`ятница
|
Суперспорт Юн – Кейптаун Спёрс
|
|
- : -
|
|
11 травня, субота
|
Амазулу – Кайзер Чіфс
|
|
- : -
|
|
Орландо Пайретс – Річардс-Бей
|
|
- : -
|
|
Полокване Сіті – Сехухуне Юнайтед
|
|
- : -
|
|
Свеллоуз – Стелленбосх
|
|
- : -
|
|
Мамелоді Сандаунс – Роял АМ
|
|
- : -
|
|
12 травня, неділя
|
ТС Гэлакси – Кейптаун Сіті
|
|
- : -
|
|
Голден Ерроус – Чіппа Юн
|
|
- : -
|
|
|
тур 29
|
18 травня, субота
|
Роял АМ – Чіппа Юн
|
|
- : -
|
|
Сехухуне Юнайтед – Амазулу
|
|
- : -
|
|
ТС Гэлакси – Орландо Пайретс
|
|
- : -
|
|
Стелленбосх – Мамелоді Сандаунс
|
|
- : -
|
|
Кейптаун Сіті – Річардс-Бей
|
|
- : -
|
|
Суперспорт Юн – Свеллоуз
|
|
- : -
|
|
Голден Ерроус – Кейптаун Спёрс
|
|
- : -
|
|
Кайзер Чіфс – Полокване Сіті
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 30
|
25 травня, субота
|
Кейптаун Спёрс – Кайзер Чіфс
|
|
- : -
|
|
Свеллоуз – Роял АМ
|
|
- : -
|
|
Річардс-Бей – Стелленбосх
|
|
- : -
|
|
Полокване Сіті – ТС Гэлакси
|
|
- : -
|
|
Чіппа Юн – Сехухуне Юнайтед
|
|
- : -
|
|
Орландо Пайретс – Суперспорт Юн
|
|
- : -
|
|
Амазулу – Голден Ерроус
|
|
- : -
|
|
Мамелоді Сандаунс – Кейптаун Сіті
|
|
- : -
|
|
|